1976 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz Turgutreis / Bodrum'da tuhafiye sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kalitemizi adım adım yükseltiyoruz.

     Köklü geçmişi ve zengin çeşitliliği ile hizmet veren firmamız yılların verdiği deneyimiyle siz müşterilerimiz için en uygun fiyat politikasını temel ilke olarak benimsemiştir.

     Tuhafiye ürünlerinin çeşitliliği göz önüne alındığında doğru kaliteyi bulabilmek de zorlaşmaktadır. Bu amaçla firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket etmekte ve size en doğru kaliteyi sunmaktadır.

     Güven Tuhafiye olarak daima çağın gerekliliği olan çağdaş çizgisinde çıtasını yükselterek örnek şirket konumunda misyonuna devam etmektedir. Hedefimiz daima üst düzey kaliteli ürünleri çağdaş sunum mantığı ile birlikte pazarlama ağından nihai tüketicelere ulaşmasını sağlamaktır. Bu amaçla çağın gerekliliği ve olmazsa olmazlarından sayılan internet satışlarına da başlamanın verdiği sevinci paylaşmak isteriz.

     Güven Tuhafiye, üretimlerinize renk katacak ürün yelpazesi sayesinde dünyaca ünlü markalara kolayca ulaşabilmenizi sağlarken, değişen trendleri yakından takip edebilmenizi kolaylaştırmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.